Arhīvs

2022.

Pasākumi

12:00 - 16:00
“Doktorāts”, Tirza, Gulbenes nov.
Pagalma svētki Tirzas “Doktorātā” vienkopus pulcēs tirzēniešus, lai kopīgi darbojoties un pavadot laiku, veicinātu vietējās kopienas saliedētību un solidaritāti. Pasākums ļaus satikties, izbaudīt labdarības tirgus norisi un baudīt vienam otra sabiedrību. Pasākuma apmeklētāji varēs izmēģināt spēkus, spēlējot galda spēles, dejot, izgaršot kopīgi pagatavoto īpašo rudens sautējumu, kā arī veidot īpašu Draudzības gleznu.
16:00 - 19:00
Rīgas iela 90, Cēsis
Darbošanās tekstila pārstrādes, māla un rokdarbu darbnīcā, kā arī iespēja pabūt jaunizveidotajā Atbalsta centrā "Pērle", lai iepazītos ar tur pieejamajiem pakalpojumiem cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem - iespēja ikvienam Vidzemes iekļaujošās nedēļas ietvaros Cēsu pilsētā. Noslēgumā koncerts kopā ar Indaru Grasbergu.
10:00 - 15:00
Spāres muiža, Amatas pagasts, Cēsu nov.
Uz kārtīgu rudens gadatirgu Spāres muižā oktobra pirmajā dienā aicināts ikviens vidzemnieks un Vidzemes viesis. Pasākumā piedalīsies dažādu amatu meistari, būs iespēja apskatīt, iepazīt un iegādāties Vidzemes specializēto darbnīcu un dienas aprūpes centru saražoto produkciju – rotaslietas un rotaļlietas, interjera priekšmetus un traukus, veselīgus gardumus un spēcinošus dzērienus.