Pasākumi

26.
sep.
27.
sep.
28.
sep.
29.
sep.
30.
sep.
01.
okt.
16:00 - 20:30
Dzirnavu iela 7a, Gulbene
Pagalma svētkos aicināti piedalīties Gulbenes novada iedzīvotāji un viesi, lai satiktos, izbaudītu rudens labdarības tirgus norisi un vienam otra sabiedrību. Pasākuma apmeklētāji varēs izmēģināt spēkus, spēlējot galda spēles, dejot mūzikas grupas “RPM” pavadībā un izgaršot kopīgi pagatavoto īpašo zupu un picas. Pasākuma laikā iepazīsim izcila latviešu ornamenta meistara, gulbenieša rakstus, ar tiem īpašā tehnikā apgleznojot porcelāna traukus, kā arī diskutēsim par demokrātiju un iekļaujošu sabiedrību.
11:00 - 15:00
Rūjienas iela 3E, Valka
Pasākuma centrālais notikums - aizraujoša orientēšanās spēle, kuras laikā Valkas pilsētā grupu dzīvokļu un dienas aprūpes centra tuvumā būs izvietoti kontrolpunkti, kuros dalībnieki saņems uzdevumus - faktus par grupu dzīvokļa un dienas aprūpes centra pakalpojumu, Starptautisko Sarkanā Krusta kustību un Latvijas Sarkano Krustu.
14:00 - 18:00
Ūdens iela 2c, Valmiera
Pasaule ir pārsteidzoša un krāsaina kā ziepju burbulis, kas zaigo, saules apspīdēts. Svarīgi ir šo krāšņumu ieraudzīt, sajust un ļauties tam, ļauties piedzīvojumam, kopābūšanai un brīnuma radīšanai. Brīnumus var radīt un piedzīvot jebkur, arī daudzdzīvokļu māju pagalmā, to varēs redzēt un piedzīvot radošajā dienā “Vāram ziepes Valmierā”.
16:00 - 19:00
Rīgas iela 90, Cēsis
Darbošanās tekstila pārstrādes, māla un rokdarbu darbnīcā, kā arī iespēja pabūt jaunizveidotajā Atbalsta centrā "Pērle", lai iepazītos ar tur pieejamajiem pakalpojumiem cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem - iespēja ikvienam Vidzemes iekļaujošās nedēļas ietvaros Cēsu pilsētā. Noslēgumā koncerts kopā ar Indaru Grasbergu.